SZKOLNI ORGANIZATORZY ROZWOJU EDUKACJI

Szkolny Organizator Rozwoju Edukacji to osoba, która pracuje na rzecz szkoły i wspiera ją w ramach projektu „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskim”.

Do zadań SORE należy:  nawiązanie kontaktu ze szkołą, przedstawienie dyrektorowi pakietu dostępnych ofert doskonalenia, przybliżenie i omówienie zasad, na których opiera się nowy system. Ponadto SORE komunikuje się i buduje relacje ze szkołą, pozostając w stałym kontakcie z jej dyrektorem i pracownikami zaangażowanymi w realizację rocznego planu wspomagania.

Placówki objęte wsparciem SORE w ramach projektu:

Agnieszka Adamczyk:

  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu – Technikum
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
    w Lubaniu – Zasadnicza Szkoła Zawodowa
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Lubaniu – Liceum Ogólnokształcące
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Lubaniu – Technikum
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Lubaniu – Zasadnicza Szkoła Zawodowa
  • Gimnazjum Nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego w Lubaniu

 

Ida Chwirot:

  • Miejski Zespół Szkół w Świeradowie-Zdroju – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie
  • Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Zarębie
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Lubaniu
  • Szkoła Podstawowa Nr 4  im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu
  • Szkoła Podstawowa w Radogoszczy
  • Przedszkole w Zarębie

 

Beata Halczuk

  • Gimnazjum we Włosieniu
  • Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Siekierczynie
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olszynie
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Olszynie
  • Miejski Zespół Szkół w Świeradowie-Zdroju – Przedszkole Miejskie
  • Przedszkole Miejskie Nr 5 im. Juliana Tuwima w Lubaniu

 

Beata Jaworska

  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. A. Mickiewicza w Lubaniu – Liceum Ogólnokształcące
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. A. Mickiewicza w Lubaniu – Technikum Ekonomiczne
  • Gimnazjum im. Aleksandra Fredry w Pisarzowicach
  • Szkoła Podstawowa w Radostowie Średnim
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Pobiednej
  • Przedszkole Miejskie Nr 1 w Lubaniu

 

Małgorzata Nir

  • Miejski Zespół Szkół w Świeradowie-Zdroju – Gimnazjum Nr 1 im. Ratowników Górskich
  • Gimnazjum Nr 3 im. Euroregionu Nysa w Lubaniu
  • Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Pisarzowicach
  • Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Biedrzychowicach
  • Szkoła Podstawowa im. Emilii Plater w Platerówce
  • Przedszkole Miejskie Nr 3 w Lubaniu

 

Iwona Kalinowska-Tymińska

  • Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Świeradowie-Zdroju
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Olszynie
  • Szkoła Podstawowa Nr 2  im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu
  • Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Zarębie
  • Gminne Przedszkole Publiczne w Olszynie
  • Przedszkole Niepubliczne „ Akademia Malucha” w Lubaniu